57+ (2).jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Miloš Matula - newsletter březen 2020/aktuální dění

Milí přátelé, čtenáři, posluchači a mí seminaristé! Je mi velice líto nastalé situace v CZ i SK kvůli koronaviru. K němu se vyjadřovat nechci, takových zpráv a sdělení tu létá v médiích i na FB víc než dost.
Zrušil jsem CZ i SK přednáškové turné, neboť jsem prozíravě předpokládal, že se bude panika šířit a lidé přestanou kamkoliv chodit. To jsem však ještě netušil, že vám to bude víceméně zakázáno (doporučeno). Měl jsem však na SK ještě 2 semináře z mé šamansko-ezoterické školy #DUCHOVNÍCESTAPOKOJNÉHOBOJOVNÍKASVĚTLA tento víkend a za 2 týdny. Po dohodě s pořadatelkami jsme je včera opět prozíravě (!) zrušili. Už večer jsem četl slovenské zprávy, které hlásaly, že kdokoliv přijede ze zahraničí, půjde okamžitě do karantény. Takže pokud bychom semináře nezrušili, zítra bych přejel hranice a místo toho, abych dojel do hotelu sv. Ludmila ve Skalici, skončil bych někde v karanténě a mí studenti/seminaristé na mě čekali na hotelu.... no, to by byla/nebyla legrace!??
Obdobně zrušen je zatím i první dubnový víkendový seminář v CZ.
Byl jsem nucen zrušit zimní prodloužený víkend se seminářem v tyrolském Mösernu 19-22.3.. Stále se ptáte, kdy půjde do prodeje předprázdninový pobyt se seminářem na řeckém ostrově Kalymnos? To je stejná situace - CK Aeolus zatím vyčkává s prodejem, neboť neví, co se bude dít, zda budou létat letadla, chartery apod.... Neboť po zakoupení zájezdu již nelze - z vyšší moci - uplatňovat storno; a tak chtějí předejít nepříjemnostem na obou stranách. Tak prosím ještě mějte trpělivost, více info naleznete na www.milosmatula.cz .
Možná nás nastalá situace má dovést více do klidu k sobě samým, ke svým rodinám, zůstat doma a užívat si domácí pohody: číst si, poslouchat hudbu, meditovat.... Kdo si bude cokoliv chtít objednat ke čtení/meditování/výkladu karet, neváhejte: https://milosmatula.cz/menu/e-shop .Já se vrhám opět k snad už finálnímu dopsání mé další knihy Mystická Barbra Streisand. Takže přežijme, prosím, toto nečekané období v klidu, lásce a hlavně bez strachu a paniky. To vám přeji ze srdce.

AKTIVITY ZŮSTÁVAJÍCÍ ZATÍM V PLARNOSTI:
1) Přednášky/workshopy CZ:
21.dubna - PLZEŇ
22.dubna - ÚSTÍ NAD LABEM

2) Semináře z mé šamansko-ezoterické školy DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA - CZ + SK:
24.-26.4. - Šumava - seminář "9" (Energie barev a zvuků)

3) Pobyty se seminářem:
9.-19.6. - Řecko - ostrov Kalymnos - předprázdninový pobyt se seminářem
26.6.-3.7. - Tyrolsko - Mösern u Seefeldu - pobyt s túrami a seminářem
26.9.-3./7./10.10. - Řecko - ostrov Kréta - společný seminář se známou průkopnicí psychosomatické medicíny MUDr. Jarmilou Klímovou

5) Meditační, poznávací cesty a expedice:
7.-13.9, - Skotsko
3.-15.11. - Velikonoční ostrov + Chile

Těším se, že s potkáme na některé z uvedených akcí :)
Hezké jaro,

srdečně, Miloš Matula
www.milosmatula.cz
13.03.2020 18:36:36
milos.matula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one