57+ (2).jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Miloš Matula - 2. newsletter květen 2020

Milí přátelé, čtenáři, posluchači a mí seminaristé,

rozjíždíme se!
Jak už jsem psal v předešlém newsletteru, tím, že se nám konečně začínají uvolňovat koronavirová opatření, rozjíždím opět své aktivity, na které vás co nejsrdečněji zvu:

1) Přednášky/workshopy:
9.6. PLZEŇ
17.6. ÚSTÍ NAD LABEM

2) Semináře z mé šamansko-ezoterické školy DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA:
12.-14.6. - STRAŠICE - CHKO BRDY - pokračující seminář "3" (Astropsychologie I.) - seminář mohou navštívit i ti, kteří nemají "2"
19.-21.6. - DOLNÍ MALÁ ÚPA - NP KRKONOŠE - úvodní seminář "1" - je určen pro všechny nováčky, resp. ty, kteří ještě moji školu nenavštěvovali - přihlášku najdete na mém webu v sekci SEMINÁŘE zcela nahoře ke stažení :)
26.-28.6. - STRAŠICE - CHKO BRDY - pokračující seminář "9" (Energie barev a zvuků)

3) Začal jsem v této bláznivé době natáčet svá autorská čtení. Natočil jsem jich již šest, to sedmé - závěrečné - právě připravuji. Pokud jste na Facebooku či Twitteru, již jste je jistě zaregistrovali tam. Pokud na Facebooku či Twitteru nejste, najdete je na mém webu zde: https://milosmatula.cz/menu/videa-se-mnou anebo na mém YOUTUBE kanálu.

4) Pobyty se seminářem:
6.-13.7. - Tyrolsko - již v prodeji!!! - leták a přihlášku najdete ve stejnojmenné sekci na mém webu nebo v sekci Semináře :)
26.9.-3./7./10.10. - Řecko - ostrov Kréta - společný seminář se známou průkopnicí psychosomatické medicíny MUDr. Jarmilou Klímovou

5) Meditační, poznávací cesty a expedice:
7.-13.9, - Skotsko - již v prodeji!!! V uvedené sekci na mém webu najdete pdf prezentaci s kontaktem na CK nebo přímo link CK s tímto zájezdem :)
3.-15.11. - Velikonoční ostrov + Chile

Těším se, že s potkáme na některé z uvedených akcí :)
Hezké jaro,

srdečně, Miloš Matula
www.milosmatula.cz
Tyrolsko

Tyrolsko

6.-13.7. - již v prodeji!
Tyrolsko

Tyrolsko

6.-13.7. - již v prodeji!
Skotsko

Skotsko

7.-13.9. - již v prodeji!
Skotsko

Skotsko

7.-13.9. - již v prodeji!
29.05.2020 13:53:20
milos.matula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one