foto jpg.jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
ZANZIBAR - pobytový zájezd se seminářem - únor/březen 2021 - již v prodeji!

Jsou k dispozici 2 hotely s různými cenami i termíny. Zájemci se společně shodnou na jednom, do kterého se pojede:

Hotel Sandies Baobab Beach **** nebo Royal Zanzibar Beach resort *****

1) SANDIES BAOBAB BEACH **** - 9 nocí / 12 dnů ALL INCLUSIVE - termín upřesníme dle letenek - cca 2.pol. února/konec února

Oblíbený hotelový komplex Baobab Beach Resort, který se skládá z hlavní budovy a několika přízemních či dvoupodlažních vilek vystavěných v tradičním stylu, je obklopen velkou zahradou o rozloze 450.000 m2 a nachází se přímo nad vyhlášenou pláží Nungwi – pláž je přístupná po několika schodech. Vzdálenosti: nákupní možnosti Kendwa 6 km, centra Stone Town 55 km, letiště 55 km.
Vybavení
Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s recepcí (možnost pronájmu trezorů, úschovy zavazadel, menší výměnou finančního obnosu, nabídky výletů, lobby barem, hlavní restaurací „Seaview Beach Restaurant & Bas (nachází na pláži přímo na malé skále nad mořem na jednom z nejkrásnějších úseků pláže v okolí.), ala carte restaurací, snack barem u bazénu, plážovým barem, obchodem se suvenýry, minimarketem, konferenční místností pro 120 osob, společenskou místností s TV, internetovým koutkem. Hosté si mohou půjčit jízdní kolo, objednat výlet či využít služby praní a žehlení prádla – vše za poplatek. Lázeňské centrum „AFYA BORA WELLNESS CLUB & SPA“ nabízí parní lázeň, saunu, masáže, venkovní jacuzzi, lázeňské a kosmetické procedury, kadeřnictví – vše za poplatek. V areálu se nachází bazén, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (stolní tenis, šipky, kulečník), plážový volejbal, fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).

Ubytování
V hotelu je celkem 50 komfortně zařízených pokojů- v nabídce jsou tyto kategorie: bungalov, lodge, Deluxe a Superior deluxe. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby), stropním ventilátorem, telefonem, sat TV, trezorem, velkým balkónem s ​​výhledem na tropickou zahradu. Pokoje Deluxe jsou velmi prostorné, nabízí výhled na Indický oceán a mají navíc k dispozici klimatizaci, minibar, psací stůl. Všechny pokoje jsou vybaveny moskytiérou.

Strava
Program Soft All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-21:30 - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby
Služby
Hotel získává své klienty díky své poloze přímo nad pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek, např. windsurfing, šlapadla, kánoe, banán, katamarán, padák, vodní skútr). Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub. Pro relaxaci je určeno lázeňské centrum s nabídkou procedur (sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikúra, pedikúra).

Služby za poplatek
minibar, trezor, kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, služby lázeňského centra, auto půjčovna, fakultativní výlety ).

Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přístupná po schodech a leží přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Ceny:
při 10 osobách - 52 390 Kč/ os, 2015 EUR
při 8 osobách - 55 370 Kč/ os, 2130 EUR
při 6 osobách - 59 790 Kč/ os, 2300 EUR
při 4 osobách - 67 130 Kč/ os, 2582 EUR
při 2 osobách - 88 490 Kč/ os, 3404 EUR
V případě vyššího počtu účastníků se cena ještě sníží.

Cena obsahuje:
9 nocí s all inclusive, pokoje typu Garden, privátní letištní transfery na Zanzibaru, seminář Miloše Matuly.
Příplatek za single v Sandies Baobab: Garden +16 590 Kč / osoba (638 EUR)
V Sandies doporučuji upgrade do pokojů Deluxe za příplatek 9570 Kč / osoba (368 EUR)- jsou nejblíže pláži.

Cena neobsahuje:
Letenky - aktuálně počítejte cca 22 tis / osoba s Qatar (bez testu) (cca 846 EUR) na konci února/zač března.
Vízum: 1900 Kč/os, při skupině nad 6 osoby cena 1600 Kč/os.(73/ 62 EUR)
Cestovní pojištění/pojištění storna cesty – v Covid době povinné!
Ceny jsou závislé na kurzu USD a EUR. Cena v EUR je v kurzu 26Kč/1 EUR.
----------------------------------------------------

2) ROYAL ZANZIBAR BEACH RESORT ***** - 8 nocí/11 dnů - 28.2.-10.3.

Royal Zanzibar Beach Resort se nachází přímo na bílé písečné pláži s korálovým útesem a nabízí tropické zahrady, 4 venkovní bazény, zázemí pro vodní sporty i lázně s masážními službami. Resort stojí na severním pobřeží Zanzibaru, 60 minut jízdy autem od historické části města Stone Town a 60 km od mezinárodního letiště Zanzibar.

Vybavení
K vybavení hotelu patří recepce se vstupní halou, směnárna, 2 restaurace, 4 bary, 4 bazény, slunečníky, lehátka a plážové osušky (zdarma), obchůdky se suvenýry, zlatnictví, kosmetický salon, WIFI (zdarma), doktor na telefonu, hlídání dětí (za poplatek), prádelna.

Ubytování
K dispozici jsou moderní pokoje zařízené v zanzibarském stylu s velkou postelí, moskytiérou, koupelnou, vanou, sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a velkým balkonem.

Strava
K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, plná penze a stravování all inclusive. Nabídka dále obsahuje bezlepková jídla a vegetariánská jídla. Objekt nabízí také možnost občerstvení. Rozlévány jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Služby
Animační programy, plážový volejbal, šipky, dětský mini club (4 - 12 let), masáže, vířivka, potápěčské centrum (PADI), rybaření (za poplatek). V herně si hosté mohou zahrát šipky nebo stolní tenis a nechybí ani posilovna.

Pláž
Bílá písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži (zdarma). Koupání oceánského typu.

Ceny:
při 10 osobách - 67.500 Kč/ os, 2596 EUR
při 8 osobách - 69.000 Kč/ os, 2654 EUR
při 6 osobách - 71.200 Kč/ os, 2739 EUR
při 4 osobách - 75.750 Kč/ os, 2914 EUR
při 2 osobách - 103.000 Kč/ os, 3961 EUR
V případě vyššího počtu účastníků se cena ještě sníží.

Cena obsahuje:
8 nocí s all inclusive, letenku, privátní letištní transfery na Zanzibaru, seminář Miloše Matuly.
Příplatek za single: 15.000 Kč / osoba (577 EUR)

Cena neobsahuje:
Vízum: 5,- USD – platí se na místě
Cestovní pojištění/pojištění storna cesty – v Covid době povinné!
Ceny jsou závislé na kurzu USD a EUR. Cena v EUR je v kurzu 26Kč/1 EUR.

Rozpis letů:

Qatar airways z PRAHY

Odlet z Prahy 28.2. v 15:50, přestup v Doha 3hod. 5 min.
Přílet na Zanzibar 1.3. v 8:10 ráno
Odlet ze Zanzibaru 9.3. v 21.15, technícký stop v Dar Es Salam a přestup v Doha 2hod.40 min
Přílet do Prahy 10.3. v 12:45


2 QR 292 Q 28FEB 3 PRGDOH HK1 1 1550 2325 788 E 0 M
3 QR1487 Q 01MAR 4 DOHZNZ HK1 0230 0810 359 E 1 M + TECH. STOP DAR
4 QR1352 Q 09MAR 6 ZNZDOH HK1 2115 0545+1 359 E 1 M + TECH. STOP DAR
5 QR 291 Q 10MAR 7 DOHPRG HK1 0825 1245 788 E 0

----------------------------
Základní aktuální platné opatření k omezení šíření koronaviru:
- pro vstup na Zanzibar není vyžadovaný negativní PCR covid test.
- po celou dobu letu musí být nasazena rouška a také při transferu do resortu a na letištích ve Vídni a na Zanzibaru.
- před návratem ze Zanzibaru je nutné vyplnit elektronický Příjezdový formulář vzdáleným přístupem, krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště nebo ohlašovaného pobytu, předložit na vyžádání doklad o vyplnění elektronického Příjezdového formuláře (oznámení) při hraniční nebo pobytové kontrole a do 5 dnů od vstupu na území České republiky se na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních
- bližší informace k opatřením na Zanzibaru a v resortech na vyžádání v CK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one