57+ (2).jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

POZOR!!! MÍSTO ZANZIBARU MALEDIVY!!!

Vzhledem ke skutečnosti, že je letos o ZANZIBAR eminentní zájem - všechny kapacity hotelů i letenek jsou do konce března vyprodané. A v 2.pol. března již začíná na Zanzibaru pršet. Z toho důvodu měníme lokalitu - rušíme Zanzibar a letíme na Maledivy - více ve stejnojmenné sekci :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZANZIBAR - pobytový zájezd se seminářem - nový termín s jediným hotelem a lepšími cenami!!! 28.2..-10.3.2021 - již v prodeji!

SANDIES BAOBAB BEACH **** - 8 nocí / 11 dnů ALL INCLUSIVE - termín: 28.2.-10.3.
Odlet: Praha / příp. možné i z jiného letiště a potkáme se v Dauhá :)

Oblíbený hotelový komplex Baobab Beach Resort, který se skládá z hlavní budovy a několika přízemních či dvoupodlažních vilek vystavěných v tradičním stylu, je obklopen velkou zahradou o rozloze 450.000 m2 a nachází se přímo nad vyhlášenou pláží Nungwi – pláž je přístupná po několika schodech. Vzdálenosti: nákupní možnosti Kendwa 6 km, centra Stone Town 55 km, letiště 55 km.
Vybavení
Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s recepcí (možnost pronájmu trezorů, úschovy zavazadel, menší výměnou finančního obnosu, nabídky výletů, lobby barem, hlavní restaurací „Seaview Beach Restaurant & Bas (nachází na pláži přímo na malé skále nad mořem na jednom z nejkrásnějších úseků pláže v okolí.), ala carte restaurací, snack barem u bazénu, plážovým barem, obchodem se suvenýry, minimarketem, konferenční místností pro 120 osob, společenskou místností s TV, internetovým koutkem. Hosté si mohou půjčit jízdní kolo, objednat výlet či využít služby praní a žehlení prádla – vše za poplatek. Lázeňské centrum „AFYA BORA WELLNESS CLUB & SPA“ nabízí parní lázeň, saunu, masáže, venkovní jacuzzi, lázeňské a kosmetické procedury, kadeřnictví – vše za poplatek. V areálu se nachází bazén, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (stolní tenis, šipky, kulečník), plážový volejbal, fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).

Ubytování
V hotelu je celkem 50 komfortně zařízených pokojů- v nabídce jsou tyto kategorie: bungalov, lodge, Deluxe a Superior deluxe. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby), stropním ventilátorem, telefonem, sat TV, trezorem, velkým balkónem s ​​výhledem na tropickou zahradu. Pokoje Deluxe jsou velmi prostorné, nabízí výhled na Indický oceán a mají navíc k dispozici klimatizaci, minibar, psací stůl. Všechny pokoje jsou vybaveny moskytiérou.

Strava
Program Soft All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-21:30 - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby

Služby
Hotel získává své klienty díky své poloze přímo nad pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek, např. windsurfing, šlapadla, kánoe, banán, katamarán, padák, vodní skútr). Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub. Pro relaxaci je určeno lázeňské centrum s nabídkou procedur (sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikúra, pedikúra).

Služby za poplatek
minibar, trezor, kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, služby lázeňského centra, auto půjčovna, fakultativní výlety ).

Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přístupná po schodech a leží přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Témata semináře:
- témata z šamansko-ezoterické školy Miloše Matuly DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA:
Duchovní cesta a transformace pro Nový věk, karma a reinkarnace, cykly v našem životě, relaxace a meditace, léčení duchovním Světlem, čakry–energetická centra v našem těle–vylaďování, práce a léčení drahými kameny, muzikoterapie, colorterapie, mantry, malování pravou hemisférou aj.
Meditační návraty do dětství, prenatálního období a minulých životů (zde pouze teorie - praxe pouze v rámci seminářů šamansko-ezoterické školy) meditační techniky na odpuštění, aj. Program semináře v rámci pobytu: ranní rozcvičky, večerní přednášky a meditace, přes den volno – koupání a slunění, fakultativně: výlety, individuální konzultace, sdílení apod.

Cena:
při 10 osobách - 40.150 Kč/ os, 1544 EUR
při 8 osobách - 42.700 Kč/ os, 1642 EUR
při 6 osobách - 46.330 Kč/ os, 1782 EUR
při 4 osobách - 51.500 Kč/ os, 1980 EUR
V případě vyššího počtu účastníků se cena ještě sníží.

Cena obsahuje:
8 nocí s all inclusive, pokoje typu Garden, privátní letištní transfery na Zanzibaru, seminář Miloše Matuly.
Příplatek za single v Sandies Baobab: Garden +16 590 Kč / osoba (638 EUR)
Doporučujeme upgrade do pokojů Deluxe za příplatek 9570 Kč / osoba (368 EUR)- jsou nejblíže pláži.

Cena neobsahuje:
Letenky - aktuálně počítejte cca 22 tis / osoba s Qatar (bez testu) (cca 846 EUR) zač března.
Vízum: 1900 Kč/os, při skupině nad 6 osoby cena 1600 Kč/os.(73/ 62 EUR)
Cestovní pojištění/pojištění storna cesty – v Covid době povinné!
Pobytová taxa 1,- USD/os/noc. Platí se v hotovosti na místě, platí pro všechny ubytovací kapacity na Zanzibaru bez výjimky.
Ceny jsou závislé na kurzu USD a EUR. Cena v EUR je v kurzu 26Kč/1 EUR.
----------------------------------------------------
PRODEJCE ZÁJEZDU:

CK GRAND AFRIKA / TOUR OPERATOR
Pavlína Rojík Fulnečková
POBŘEŽNÍ 249/46
186 00 PRAHA 8
MOBILE: +420 777 023 158 (HOT LINE) / PHONE: +420 226 633 930
E-MAIL: info@grandafrika.cz
SKYPE: grand.afrika
WEB: www.grandafrika.cz
WhatsApp: +420 777 023 158
(Pavlina Grand Afrika)
----------------------------------------

Základní aktuální platné opatření k omezení šíření koronaviru:
- pro vstup na Zanzibar není vyžadovaný negativní PCR covid test.
- po celou dobu letu musí být nasazena rouška a také při transferu do resortu a na letištích ve Vídni a na Zanzibaru.
- před návratem ze Zanzibaru je nutné vyplnit elektronický Příjezdový formulář vzdáleným přístupem, krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště nebo ohlašovaného pobytu, předložit na vyžádání doklad o vyplnění elektronického Příjezdového formuláře (oznámení) při hraniční nebo pobytové kontrole a do 5 dnů od vstupu na území České republiky se na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních
- bližší informace k opatřením na Zanzibaru a v resortech na vyžádání v CK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one