foto jpg.jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Zanzibar

Zanzibar

Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Hotel Sandies Baobab Beach
Zanzibar

Zanzibar

Hotel Sandies Baobab
Zanzibar

Zanzibar

Hotel Sandies Baobab
POZOR!!! MÍSTO ZANZIBARU MALEDIVY!!!

Vzhledem ke skutečnosti, že je letos o ZANZIBAR eminentní zájem - všechny kapacity hotelů i letenek jsou do konce března vyprodané. A v 2.pol. března již začíná na Zanzibaru pršet. Z toho důvodu měníme lokalitu - rušíme Zanzibar a letíme na Maledivy - více ve stejnojmenné sekci :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZANZIBAR - pobytový zájezd se seminářem - nový termín s jediným hotelem a lepšími cenami!!! 28.2..-10.3.2021 - již v prodeji!

SANDIES BAOBAB BEACH **** - 8 nocí / 11 dnů ALL INCLUSIVE - termín: 28.2.-10.3.
Odlet: Praha / příp. možné i z jiného letiště a potkáme se v Dauhá :)

Oblíbený hotelový komplex Baobab Beach Resort, který se skládá z hlavní budovy a několika přízemních či dvoupodlažních vilek vystavěných v tradičním stylu, je obklopen velkou zahradou o rozloze 450.000 m2 a nachází se přímo nad vyhlášenou pláží Nungwi – pláž je přístupná po několika schodech. Vzdálenosti: nákupní možnosti Kendwa 6 km, centra Stone Town 55 km, letiště 55 km.
Vybavení
Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s recepcí (možnost pronájmu trezorů, úschovy zavazadel, menší výměnou finančního obnosu, nabídky výletů, lobby barem, hlavní restaurací „Seaview Beach Restaurant & Bas (nachází na pláži přímo na malé skále nad mořem na jednom z nejkrásnějších úseků pláže v okolí.), ala carte restaurací, snack barem u bazénu, plážovým barem, obchodem se suvenýry, minimarketem, konferenční místností pro 120 osob, společenskou místností s TV, internetovým koutkem. Hosté si mohou půjčit jízdní kolo, objednat výlet či využít služby praní a žehlení prádla – vše za poplatek. Lázeňské centrum „AFYA BORA WELLNESS CLUB & SPA“ nabízí parní lázeň, saunu, masáže, venkovní jacuzzi, lázeňské a kosmetické procedury, kadeřnictví – vše za poplatek. V areálu se nachází bazén, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (stolní tenis, šipky, kulečník), plážový volejbal, fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).

Ubytování
V hotelu je celkem 50 komfortně zařízených pokojů- v nabídce jsou tyto kategorie: bungalov, lodge, Deluxe a Superior deluxe. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby), stropním ventilátorem, telefonem, sat TV, trezorem, velkým balkónem s ​​výhledem na tropickou zahradu. Pokoje Deluxe jsou velmi prostorné, nabízí výhled na Indický oceán a mají navíc k dispozici klimatizaci, minibar, psací stůl. Všechny pokoje jsou vybaveny moskytiérou.

Strava
Program Soft All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-21:30 - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby

Služby
Hotel získává své klienty díky své poloze přímo nad pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek, např. windsurfing, šlapadla, kánoe, banán, katamarán, padák, vodní skútr). Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub. Pro relaxaci je určeno lázeňské centrum s nabídkou procedur (sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikúra, pedikúra).

Služby za poplatek
minibar, trezor, kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, služby lázeňského centra, auto půjčovna, fakultativní výlety ).

Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přístupná po schodech a leží přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Témata semináře:
- témata z šamansko-ezoterické školy Miloše Matuly DUCHOVNÍ CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA SVĚTLA:
Duchovní cesta a transformace pro Nový věk, karma a reinkarnace, cykly v našem životě, relaxace a meditace, léčení duchovním Světlem, čakry–energetická centra v našem těle–vylaďování, práce a léčení drahými kameny, muzikoterapie, colorterapie, mantry, malování pravou hemisférou aj.
Meditační návraty do dětství, prenatálního období a minulých životů (zde pouze teorie - praxe pouze v rámci seminářů šamansko-ezoterické školy) meditační techniky na odpuštění, aj. Program semináře v rámci pobytu: ranní rozcvičky, večerní přednášky a meditace, přes den volno – koupání a slunění, fakultativně: výlety, individuální konzultace, sdílení apod.

Cena:
při 10 osobách - 40.150 Kč/ os, 1544 EUR
při 8 osobách - 42.700 Kč/ os, 1642 EUR
při 6 osobách - 46.330 Kč/ os, 1782 EUR
při 4 osobách - 51.500 Kč/ os, 1980 EUR
V případě vyššího počtu účastníků se cena ještě sníží.

Cena obsahuje:
8 nocí s all inclusive, pokoje typu Garden, privátní letištní transfery na Zanzibaru, seminář Miloše Matuly.
Příplatek za single v Sandies Baobab: Garden +16 590 Kč / osoba (638 EUR)
Doporučujeme upgrade do pokojů Deluxe za příplatek 9570 Kč / osoba (368 EUR)- jsou nejblíže pláži.

Cena neobsahuje:
Letenky - aktuálně počítejte cca 22 tis / osoba s Qatar (bez testu) (cca 846 EUR) zač března.
Vízum: 1900 Kč/os, při skupině nad 6 osoby cena 1600 Kč/os.(73/ 62 EUR)
Cestovní pojištění/pojištění storna cesty – v Covid době povinné!
Pobytová taxa 1,- USD/os/noc. Platí se v hotovosti na místě, platí pro všechny ubytovací kapacity na Zanzibaru bez výjimky.
Ceny jsou závislé na kurzu USD a EUR. Cena v EUR je v kurzu 26Kč/1 EUR.
----------------------------------------------------
PRODEJCE ZÁJEZDU:

CK GRAND AFRIKA / TOUR OPERATOR
Pavlína Rojík Fulnečková
POBŘEŽNÍ 249/46
186 00 PRAHA 8
MOBILE: +420 777 023 158 (HOT LINE) / PHONE: +420 226 633 930
E-MAIL: info@grandafrika.cz
SKYPE: grand.afrika
WEB: www.grandafrika.cz
WhatsApp: +420 777 023 158
(Pavlina Grand Afrika)
----------------------------------------

Základní aktuální platné opatření k omezení šíření koronaviru:
- pro vstup na Zanzibar není vyžadovaný negativní PCR covid test.
- po celou dobu letu musí být nasazena rouška a také při transferu do resortu a na letištích ve Vídni a na Zanzibaru.
- před návratem ze Zanzibaru je nutné vyplnit elektronický Příjezdový formulář vzdáleným přístupem, krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště nebo ohlašovaného pobytu, předložit na vyžádání doklad o vyplnění elektronického Příjezdového formuláře (oznámení) při hraniční nebo pobytové kontrole a do 5 dnů od vstupu na území České republiky se na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních
- bližší informace k opatřením na Zanzibaru a v resortech na vyžádání v CK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one