57+ (2).jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Peru - don Roque Lopez

Peru

Peru

Rio Paranapura - vstupní brána do džungle k Roquemu
Peru - džungle 1.jpg
Peru - džungle 8.jpg
Peru - džungle 7.jpg
Peru - džungle 13.jpg
Peru - džungle 12.jpg
Peru - džungle 2.jpg
Peru - džungle 9.jpg
Peru - džungle 4.jpg
Peru - džungle 5.jpg
Peru - džungle 6.jpg
Peru - džungle 10.jpg
Peru - džungle 14.jpg
Peru - džungle 11.jpg
Miloš a Roque

Miloš a Roque

Cesta za šamanem donem Roque Lopezem do PERU - 25.11.-15.12.2018

Tato výprava bude do Amazonské džungle za šamanem a kurandérem Roque Lopezem, který pracuje s ayahuascou. Roque žije hluboko v džungli, propojíte se s džunglí - načerpáte z ní silnou energii. Podnikneme výlety hlouběji do džungle, poznáte energii stromů, které jsou staré 1500 a více let, navštívíme magická místa v okolí, indiánské komunity. Projdete očistnou bylinnou koupelí na očištění aury. Při Vaší práci na sobě za pomocí hlubokých ayahuascových šamanských rituálů budete intenzívně čistit nejen své fyzické tělo a orgány, ale veškeré vaše energie, energie celého rodu do veliké hloubky až do kořenů. Při této práci se automaticky s Vámi bude čistit celý váš rod, ženská či mužská linie, celá rodina, děti.….

Poplatek za tento 21- denní pobyt v amazonské džungli je 1800 USD.

Teď je ideální příležitost, bude nás malá skupinka a Roque na nás bude mít čas, bude se věnovat každému individuálně. K Roquemu je dlouhá cesta, bydlí hluboko v džungli, Peru je veliká země, k Roquemu je to z Limy ještě asi 1300 km. Roque není žádný městský šaman - šašek, má obrovské znalosti rostlin, ví jak je používat, jak s nimi léčit, jak je připravit, vše si připravuje sám. Spousta ostatních šamanů kupují ayahuascu i medicínu na tržišti a nevědí ani z čeho je to připravené.

Cenu výpravy jsme snížili na 1800 USD, protože pro někoho je Peru finančně nedostupné a ne každý je schopen každý den absolvovat ceremonii a náročný nabitý program ani nevydrží, tak za ně logicky nebude platit ( někdo má např. problém se srdcem a nemůže tolik ceremonií podstoupit), ale vše vyladíme na místě, každý dostane to co potřebuje, až vás Roque prohlédne, tak sám navrhne, co kdo potřebuje a když budete chtít víc nad rámec základního programu, tak si to můžete u Roqueho dokoupit.

Cena 1800 USD bude společná pro všechny, museli jsme to takto oddělit, aby někdo neměl pocit, že platí za věci, které pak nebude moci využít.

V ceně je započítáno:
- přesuny po Peru - je zde započítaný přelet z Limy do Tarapota a zpět, taxíky, cesty lodí, přespání v hotelu ve městě, strava, nákup potřebného vybavení do džungle (hamaka, moskytiéra, gumáky na nohy, repelenty, balené vody, zásoba jídla do džungle, toaletní papíry, kýble na vodu a praní, prací prostředky na praní prádla atd.)
V ceně budou i 4 ceremonie s ayahuascou a výlet s Roquem na silové místo, kam jezdíme obvykle na 2-3 dny, to vše vymyslíme na místě podle počasí.

V podstatě v ceně 1800 USD budete mít zaplacené všechno základní, co bude společné pro celou skupinku. Každý jede do Peru za jiným účelem a proto je to takto pro vás i lepší, že každý si zaplatí sám, co bude chtít nad rámec základního programu, budete mít v tomto větší prostor. Někdo si zaplatí léčbu, někdo chce učitelské rostliny na rozvoj schopností, kterých má Roque několik druhů, a to si individuálně domluvíte přímo s Roquem.

Při šamanských rituálech s ayahuascou si detoxikujete celé své tělo, všechny orgány, intenzívně vyčistíte své energie, čištění jde do veliké hloubky až do kořenů, jak říkají šamani - při své práci automaticky čistíte celý svůj rod, ženskou či mužskou linii, svou rodinu, děti. Vyčistíte, vyléčíte a změníte život k lepšímu nejen sobě, ale i vaší rodině :) Výsledkem Vaší intenzívní práce bude prohloubení mimosmyslového vnímání, celkové větší zcitlivění, hlubší sebepoznání, propojení s přírodou, posílíte své energetické pole, zdraví, imunitu a celkovou fyzickou i psychickou odolnost.. Můžete se těšit na očistné, detoxikační, omlazující, léčebné, regenerující, revitalizující i spirituální účinky této výpravy.

Expedice není nijak zvlášť fyzicky náročná. Účastníci však musí počítat i s tím, budeme - li v místech mimo civilizaci, nebudete mít komfort na jaký jste zvyklí, budeme ubytováni v místních podmínkách v jakých žije šaman, který s vámi bude pracovat.

Závazná přihláška vznikne zasláním zálohy 1000 USD předem na bankovní účet, z této částky se s předstihem musí nakoupit místní přelety a zajistit přejezdy taxíky, autobusy a cesty lodí. Zbývající část ceny uhradíte na letišti po příletu do Peru.

Dále potřebujeme před začátkem expedice sdělit číslo pasu, adresu, váš telefon a údaje na zajištění místních přeletů po území Peru. Po obdržení zálohy obdržíte doporučený seznam věcí výpravy a zodpovíme vaše další dotazy.

Cena neobsahuje:
mezinárodní letenka z Evropy do Limy a zpět., cestovní zdravotní pojištění, nákup suvenýrů, dárků, osobních věcí, nápoje, pochoutky, zmrzlina atd. nad rámec jídla.

Výprava bude začínat vaším příletem do Limy. Letenku si může každý účastník zajistit sám nebo se můžete včas obrátit na nás a my vám letenku zajistíme. Cena letenky tedy není součástí ceny za expedici. Nyní máme akci na letenky s KLM z Prahy jen za cca 23 tis.Kč (Praha-Amsterdam-Lima a zpět), která trvá pouze do 11./12.11.2018 (ideálně 11.11., nejpozději však 12.11. se musí letenka zaplatit)!!! Po tomto datu už bude letenka zase za běžnou cenu.

Očkování ani vízum není nutné. Není nutné umět cizí jazyk. Průvodcem a tlumočníkem ze španělštiny bude Miluška Dejmková, která spolu se mnou cestu pořádá.

Těšíme se na vás! Miloš Matula & Miluška Dejmková
Kontakty na mne jsou zde na webu, na Milušku zde: e-mail: amazonieandy@gmail.com nebo naše FB profily :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one