foto jpg.jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

14/2:
Jak rozpustit Covid egregora?

Během posledního roku byl cíleně vytvořen největší egregor za poslední staletí. Můžeme ho nazvat Covid egregor. Je dennodenně vyživován a posilován řízenou a pečlivě koordinovanou aktivitou jeho tvůrců, kteří na to používají mentální a emoční složku osobnosti široké celosvětové populace.


Co je egregor a jak vzniká?
Egregor je energoinformační "entita" s určitým stupněm naprogramované inteligence. Je uměle vytvořen cíleným, koordinovaným a opakovaným úsilím uzavřené skupiny jednotlivců, kteří iniciují a programují jeho tvorbu a účel. Pro energetické nabití a pravidelnou výživu egregoru k tomu ale potřebují dostatečnou masu neinformované jednotlivců, kteří slouží jako zdroj jeho energie.
Stačí k tomu stanovit funkce egregoru, něco jako programový kód a navázat ho na konkrétní a jasně definovanou a zobrazitelnou formu. Aktuálně zvolenou jako program Covid-19 s jeho svatyněmi v podobě denně aktualizovaných čísel a zpráv k každém médiu, které se na této výživě egregoru synchronně podílejí.
Opakuje se to jako "náboženská mantra a ceremonie" několikrát denně, totéž stále dokola s cílem opakovaně poutat mentální složku člověka důrazem pozornosti a vybuzením určitých silnějších emocí jako strach a hněv, které slouží jako zdroj energie pro výživu egregoru.

Tvůrci egregoru mají tím možnost vědomě řídit a používat tuto uměle vytvořenou nemateriální inteligenci, existující v energo-informační rovině na efektivnější dosahování svých cílů v hmotném světě. Čím je egregor silnější, tím větší moc v tomto světě má. Čím více lidí vyživí egregor, tím větší moc má.


Jaký je typický projev spoutání egregoru?
Člověk ztrácí hluboký kontakt s vlastní vnitřní podstatou, ztrácí kontakt se Stvořitelem, Čistým Univerzálním Vědomím a Bytím, ztrácí kontakt s Pravdou a skutečnou realitou.
To vede k tomu, že mentální složka (mysl) člověka není řízena "Vyšším principem" a přijímá program egregoru. Tím egregor mění myšlení a následně i chování člověka s cílem uvolnit co nejsilnější emoční projevy v člověku na úrovni primární strachu a hněvu.
To následně vede k postupné hluboké dezintegraci jednotlivce, který se stává otrokem egregoru a tím i nástrojem pro jeho výživu. Egregor zde funguje jako parazit s cílem brát co nejvíce pro vlastní existenci.

Jak rozpustit vytvořený egregor?
Velmi jednoduše. Stačí zastavit kohout pro jeho výživu. Egregor bez výživy slábne a postupně zaniká. Takto se to stalo mnohým velkým egregorům starých náboženství, politických a jiných zájmových uskupení. Stačilo jen ukončit jeho fanklub!


Každý z nás můžeme začít jednoduchou posloupností:

1.) Obnovit a každodenně vědomě a cíleně udržovat kontakt se Stvořitelem v Lásce, Pravdě a pevné Jednotě. To je základní ochrana před podmaněním egregoru.
2.) Svou mentální složku dennodenně kultivovat. Informace zdravým rozumem a nezaujatě prověřovat. Odpoutat pozornost od předkládané formy egregoru jako je sledování jeho čísel, cílené propagandy a informací, které jsou v rozporu s přirozeností Života a zdravého rozumu.
3.) Dennodenně přeměňovat energii hrubých emocí na energii ctností. Energii strachu proměňte na Odvahu, hněv na Soucit a milosrdenství, obavy na Důvěru. Egregor bez vaší energie se postupně rozpustí. Bez egregoru zájmové skupiny nemají dostatek síly na realizaci svých cílů a manipulaci s vámi. Síla Pravdy a Života je přítomna v každém z nás. Spojte se s ní a žijte svůj život v Pravdě a Sile Života ...
- D. G. N. (převzato)

30/1:
Vzhledem ke skutečnosti, že je letos o ZANZIBAR eminentní zájem - všechny kapacity hotelů i letenek jsou do konce března vyprodané. A v 2.pol. března již začíná na Zanzibaru pršet. Z toho důvodu měníme lokalitu - rušíme Zanzibar a letíme na Maledivy - více ve stejnojmenné sekci :)

23/1:
Jak již jistě víte z médií, Tyrolsko i celé Rakousko je stále v lockdownu. Turisté budou moci přijet až v březnu - více zde: https://www.austria.info/cz/servis-fakta/bezpecne-do-rakouska
Termín posunutého prodlouženého víkendu NOVOROČNÍ TYROLSKO oznámím, jakmile budu mít z Tyrol zprávy, kdy se hotely a další zařízení začnou otevírat i pro nás, turisty z CZ i SK. Děkuji za pochopení :)

31/12:
Milí přátelé, na sklonku roku 2020 vám přeji krásný silvestrovský večer v kruhu svých blízkých, ať se vám všem daří a ať je nový rok 2021 dobrým rokem pro nás - lepším, než ten uplynulý ! PF´2021 /Happy New Year! Váš Miloš
12/10

Závěrečným rozlučkovým víkendem se s přáteli a pořadateli rozloučil aztécký šaman Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem a nechyběl jsem ani já (a Meduňka! :)Strávil jsem s nimi spolu s pořadateli Zdeňkem Ordeltem a děvčaty z Nebezemě téměř tři víkendy a je mi docela líto, že již dnes, po dvouměsíčním působení v ČR, odlětěli. Měl jsme tu možnost zažít aztécký tanec, ceremonie, léčebný aztécký temazcal a dozvědělt se spousty zajímavých informací ze světa dnešních i dávných Aztéků. Pořídil jsem i množství nádherných fotografií a těště se na rozhovor s Xolotlem a Tecciztemocem pravděpodobně již v lednové Meduňce č.1/2010, která vyjde koncem prosince a reportáž z jejich pobytu v ČR včetně informací o aztéckém tanci, obřadech a léčebném temazcalu: jak se staví a hlavně: jak se dá prožít (cca na jaře 2010). Sledujte rubriku Meďuňka na těchto stránkách.

3/9

Tak jsem opět v Praze a již jsem se stačil zúčastnit na pozvání Nebezemě večera s aztéckým šamanem Xolotlem, který přijel do ČR vyučovat posvátný aztécký tanec. Dole najdete fotku z divadla Čertovka v Praze a těšte se na stránkách Meduňky na reportáž z Xolotlových aktivit a na rozhovor s ním :)

18/8

Momentálně pracuji na velkém rozhovoru s kamarádem Filipem Říhou na téma "Léčení živou stravou". Naše společná fotka je níže :)

9/8

Právě jsem dokončil rozhovor s terapeutkou a šéfkou celostátní sítě RC Harmonie Maruškou Zítkovou. Společně jsme se sešli znovu, kdy jsem podstoupil úžasnou indickou masáž hlavy Champi od terapeutky Darji Kopalové - viz náš společný snímek níže- S paní Darjou rovněž připravuji rozhovor, a to nejen o masážích Champi...těšte se :)

Aztécký tanec s Xolotlem a Tecciztemocem na Skalce u Doks
Aztécký tanec s Xolotlem a Tecciztemocem na Skalce u Doks
Xolotl s Tecciztemocem během ceremonie
Xolotl s Tecciztemocem během ceremonie
Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem v divadle Čertovka
Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem v divadle Čertovka
Zdeněk-Xolotl-já-Tecciztemoc
Zdeněk-Xolotl-já-Tecciztemoc
Darja Kopalová, já a Maruška Zítková
Darja Kopalová, já a Maruška Zítková
Filip a já
Filip a já
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one