57+ (2).jpg

Miloš Matula

konzultace - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Mexiko - Playa del Carmen

LAST MINUTE !!!

Stále ještě v prodeji - pobytový zájezd do Mexika se seminářem a návštěvami pyramid na Yucatánu!!!

Mexiko – Playa del Carmen - 1.-10.3. - POZOR!!! Již máme koupeené letenky!!!

Hotel RIU PALACE MEXICO
V srdci mexického Karibiku najdete slavnou Playa del Carmen, jednu z nejkrásnějších pláží světa. I když to může být lákavé, nesmíte si myslet, že je to jen bílý písek a tyrkysová voda. Tato destinace je plná překvapení a míst, která byste měli navštívit a objevit...

Elegantní hotel Riu Palace Mexico (24h All Inclusive) se nachází na pláži jen 3 km od Playa del Carmen v Mexiku a je esteticky zařízený v souladu s tradičním stylem mexických budov. Díky vynikajícím službám je to ideální místo, kde se od všeho dostat pryč a načerpat energii v srdci přírody. Hotel zahrnuje dva sladkovodní bazény obklopené rozlehlým parkem, jacuzzi, solárium-terasu, posilovnu a wellness centrum s řadou různých procedur a masáží.
Mexická kuchyně je známá pro svou širokou škálu receptů. Je známý pro své výrazné a sofistikované chutě, které obsahují mnoho různých koření. Jedná se o kombinaci gastronomických tradic, včetně mezoamerických a evropských a mnoha dalších, a proto bufetová restaurace a různé tematické restaurace hotelu nabízejí menu a pokrmy ze všech částí světa.
V jednom z nejlepších all inclusive resortů v Mexiku najdete celou řadu sportů a aktivit, které si můžete užít po celý den s našimi baviči, zatímco zábavní program vám zajistí, že z každé minuty vytěžíte maximum. Hotel Riu Palace Mexico l se nachází ve společném komplexu s Hotel Riu Palace Riviera Maya, Hotel Riu Yucatan, Hotel Riu Playacar a Hotel Riu Tequila, takže zde najdete četné aktivity, jako je stolní tenis, posilovna, volejbal, golf a vodní sporty jako katamarán, jízda na kajaku, bodyboarding, šnorchlování a mnoho dalšího. V noci vás zveme ke sledování show a poslechu živé hudby nebo k návštěvě klubu „La Piñata“, kde můžete tančit na ty nejlepší rytmy. Vaše děti se také mohou zúčastnit exkluzivního zábavního programu Riu Land, kde mohou dělat řemesla a aktivity s ostatními dětmi.

Pokud se chcete vydat na výlety, doporučujeme vám navštívit místa, jako jsou velkolepé pyramidy a ruiny Mayů, biosférická rezervace Sian Ka'an, Crococum Zoo, botanické zahrady a další zajímavá místa, která si můžete užít jako rodina, pár nebo s přáteli. V oblasti Playa del Carmen panuje čilý noční život s bary, kluby a restauracemi nabízejícími vynikající kuchyni, kavárnami, terasami a plážovými párty. Užijte si to nejlepší, co Mexiko může nabídnout, a užijte nějaký čas relaxací v tomto krásném mexickém hotelu.

Cena za 1 osobu - junior suite 8 nocí:
při 5 osobách - 77.150,- Kč / 3.090,- EUR - dvoulůžkový pokoj
-"- - 95.175,- Kč / 3.810,- EUR - singl
POZOR! Při více jak 5 os je cena ještě nižší!!!!

Cena obsahuje: pobyt v 5 hvězdičkovém resortu s programem all inclusive 24h, letenku z/do Prahy, seminář Miloše Matuly
Cena neobsahuje: pojištění - cca 4.000Kč/os vč Covid, fakultativní výlety na mayské památky

POZOR!!! Pro účastníky ze Slovenska je možné zajistit letenky z Bratislavy či Vídně nebo si je můžete zajistit sami.
hotel-riu-palace-mexico-4_tcm55-226387.jpg
bar-riu-palace-mexico-8_tcm55-226371.jpg
bar-riu-palace-mexico-6_tcm55-226369.jpg
hotel-riu-palace-mexico-2_tcm55-226386.jpg
pool-riu-palace-mexico_tcm55-226381.jpg
pool-riu-palace-mexico-2_tcm55-226380.jpg
pool-riu-palace-mexico-3_tcm55-226382.jpg
swimup-bar-riu-palace-mexico_tcm55-226383.jpg
hotel-riu-palace-mexico-3_tcm55-226385.jpg
room-suite-riu-palace-mexico-2_tcm55-226396.jpg
restaurante-menu-riu-palace-mexico-2_tcm55-226391.jpg
restaurante-steakhouse-riu-palace-mexico_tcm55-226390.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one