Opište prosím kontrolní kód "1302"
foto jpg.jpg

Miloš Matula

terapie - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

Za šamany do Ekvádoru

Opět i v roce 2017 - s lehkou obměnou - cca od 17.11. - již brzy zde :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
24-denní cesta ZA ŠAMANY DO EKVÁDORU již v prodeji!!!
17.11.-10.12.2016

Co navštívíme?

- pobyt v džungli u šamana Augustina Grefy a jeho rodiny v provincii Napo + možnosti ceremonií
- poznávání Ekvádoru: Termas Jamanko - NP Cotopaxi - Riobamba - vulkán Tungurahua + případně i vulkán Chimborazo - Baňos - vodopády Pailon del Diablo a Manto de Novia - Quito
- EXKLUZIVNĚ A MÁTE JEDINEČNOU MOŽNOST NAVŠTÍVIT NOVĚ OBJEVENÉ PYRAMIDY GIGANTŮ
- relax u oceánu na pláži v Ayampe


PROGRAM CESTY:

1. den - Přílet do hl.města Ekvádoru Quito a pravděpodobný přejezd do hor do oblasti Pallakty k termálům Termas Jamanko, přenocování.

2. den - Termas Jamanko- procházka do hor, spirit.práce s kichua indiánem.(žádání predků o povolení vstupu do Amazonie - donést dar, co v horách necháte pro ducha - kámen, jídlo, svíčka, voda z CZ/SK, apod..., přenocování.

3.den - Termas Jamanko - po snídani budeme hned pokračovat do Teny a poté do džungle do Ruku Samay. Autobusem do Avana, pak kánoí po řece Napo a pěšky přes prales. Po příchodu do Ruku Samay (1.den zde) večeře a seznámení s rodinou. V Ruku Samay mají účastníci cesty vše v ceně: plná penze, ubytování v posteli s moskytiérou, pitná voda i ve sprchách, v ceně je i program = výlety k vodopádu, velkému stromu, léčivému bahnu, do pralesa, aj. kromě ceremonií.

4. den - 2. den v Ruku Samay: léčivé byliny na zahradě, večer ceremonie tabáku. (60,-USD nebo jen 30,-USD za očistu bez pití). Kdo bude chtít ceremonii, měl by mít min. 7 dni předem dietu: žádný alkohol, cigarety, sex, konzervanty, ne sladké a slané, jen mírně přírodně sladké ovoce je ok - více info zašlu e-mailem!

5. den - 3. den v Ruku Samay: dopoledne odočinek po ceremonii, odpoledne příprava temazcalu (indiánská sauna) s inhalací léčivých bylin

6. den - 4.den v Ruku Samay: ráno cesta do pralesa k velkému starému a moudrému stromu. Navnímání si, co stromy opravdu učí. Hledání liány a příprava ayahuascy a večerní ceremonie. Po návratu povídání o léčení Ayahuascou - její příprava a pro případné zájemce večer ceremonie (60,-USD nebo jen 30,-USD za očistu bez pití Ayahuascy)
/Kdo bude chtít ceremonii, měl by mít min. 7 dni předem dietu: žádný alkohol, cigarety, sex, konzervanty, ne sladké a slané, jen mírně přírodně sladké ovoce je ok./

7.den - 5. den v Ruku Samay: výlet přes džungli k vodopádu, kde se budeme celé dopoledne koupat a regenerovat síly po ceremonii. Sdílení s účastníky, co viděl šaman na očistě.

8. den - 6. den v Ruku Samay: půldenní výlet do pralesa k léčivému bahnu Sulfuroso, kterým se natřeme a pak v čisté říčce omyjeme.Po návratu odpočinek.
Všichni si společně zkusíme sami připravit Ayahuascu a její vaření na ohni. Práce s ohněm v pralese je velmi poučná záležitost. Hoří jinak a učí, jak pracovat s ohněm v sobě i navenek. U toho povídání o tradičním léčeni s Dědečkem tabákem. Večer možnost ceremonie buď s Ayahuascou či s Tabákem (fakultativně: 60,-USD).

9. den - 7. den v Ruku Samay: dopoledne volno na vyspání se po ceremonii a sdílení zážitků z noci. Odpoledne budeme pozorovat i prakticky zkoušet rukodělnou práci místních indiánů. Když prší, vyrábí přírodní provázky z listů a tvoří ozdoby na krk. Ukázka, jak chytali/jí obživu v pralese. Vyrábění pasti a foukání z foukačky.

10.den - 8. den v Ruku Samay: Návštěva komunity a místní školy /je možné dětem donést nějake dárky...tužky, propisky, sešitky, bonbony, apod. / . Výroba tradičního kvašeného nápoje chicha. A také byste si měli navečer zbalit batohy :) Večer rozloučení s rodinou.

11.den - 9.den v Ruku Samay - odjezd do Teny a posléze do oblasti Archidona do hotelu Orchids Paradise. Ubytování. a možnost koupání. Návštěva nedalekých petroglyfů (= moudré kameny s vyrytými symboly, jež zde zanechali světelné bytosti lidem, aby se učili a nezapomněli některá životní moudra.).

12.den - Po snídani v hotelu odjezd na místní "Grand canyon", návštěva ceremoniálních jeskyní, průchd krápníkovou soutěskou, duchovní práce. (doporučujeme čelovku, ručník + převlečení = půjdeme až po pás ve vodě, tzn. i např. plastové boty Crocs?)

13.den - po brzké snídani odjezd do hor do oblasti Baňos. Ubytování ve spa hotelu Miramelindo v Rio Verde. Návštěva nedalekých vodopádů Paillon del Diablo a Manto de la Novia. Možnost canopy nedaleko vodopádu Manto. Ubytování v hotelu.

14.den - po brzké snídani trek džunglí k pyramidě gigantů. Prozkoumání lokality v místě. Přenocování v okolí.

15.den - Pyramida gigantů, zpáteční trek džunglí do hotelu Miramelindo v oblasti Baňos/Rio Verde. Odpočinek a ubytování.

16.den - Po snídani odjezd do městečka Baňos, procházka městečkem a nákupy. Odpolední transfer do Quita a následně do okolí letiště v Pifu. Přenocování v hotelu.

17.den - Quito/Pifo - přelet do Manty a posléze transfer busem/minibusem do Ayampe, ubytování.

18.den - Ayampe - možnost návštěvy NP Los Frailes

19.den - Ayampe - relax na pláži

20. den - Ayampe - možnost Blanca Agua : léčivé bahno + koupání ve vřelém jezírku, archeologická lokalita, povídání o kultuře indiánů a dávných předcích, muzeum s vykopávkami, možnost nákupu Palo Santa.

21.den - Ayampe - relax na pláži

22.den - Ayampe - dopoledne relax na pláži, balení batožin, odpolední odjezd do Manty, přelet do Quita/Pifa, přenocování v hotelu v Pifu.

23. den - Quito/Pifo - odlet do CZ/SK

24.den - přílet do CZ/SK


Akční cena: 58.400,-Kč/2163,-EUR + letenka (nyní cca 22.000,-Kč/815,-EUR

Cena obsahuje: ubytování, dopravu, průvodce v Aj/Sp/Čj (Miloš Matula, Augustin Grefa, Michaela Grefa Jurastikova), plnou penzi v džungli vč.nápojů, snídani v Baňos/Rio Verde a a Archidoně, letenky Praha-Quito-Praha, Quito-Manta-Quito
Cena neobsahuje: stravu a nápoje (kromě výše uvedené), pojištění

(letenky nyní k mání od 22.000,-Kč, koncem roku mohou být ty samé až za 34.000,-Kč!!! Tedy čím dříve se letenky koupí, tím bude cena nižší!!!).

Ceny jsou závislé na aktuálním kurzu USD/EUR/CZK!

V tuto chvíli je pro přihlášení potřeba zaslat přihlášku, složit nevratnou zálohu na zájezd ve výši 20.000,-Kč + zálohu na letenku ve výši cca 25.000,-Kč. Doplatek ve výši 1.600,-USD na místě v Ekvádoru.

Cesta se realizuje při min. počtu 6 osob.

Letět je možné se skupinou z Prahy nebo odkudkoliv např. z Bratislavy, Vídně, apod... Letenku si také můžete zajistit sami.

Informace a přihlášky zde:

Miloš Matula
e-mail: milosmatula@seznam.cz
milos.matula@mmproduction.cz
tel.: 603 468 493
P.O.BOX 285
152 00 Praha 52

Info o mně:
www.milosmatula.cz
www.facebook.com/milos.matula.1


Přihlašujte se co nejdříve. Budete-li váhat, může se stát, že již nebudou letenky a budete muset sami jiným spojem!!!

Přečtěte si mé rozhovory s Augustinem a jeho ženou:
https://saman-magazin.cz/2016/12/19/rozhovor-s-ekvadorskym-samanem-augustinem-grefou/
http://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/cestovani/clanek/za-samany-do-ekvadoru
http://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/rodina/clanek/muj-manzel-je-ekvadorsky-saman
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one