Opište prosím kontrolní kód "1116"
foto jpg.jpg

Miloš Matula

terapie - transformační koučování - přednášky - zážitkové workshopy a semináře - meditace - cvičení - knihy - meditační cd

20/11:
V novém čísle časopisu ENIOLOGIE ČLOVĚKA najdete 3-stránkový rozhovor se mnou ;)

6/10:
Můj staro-nový rozhovor s mým kamarádem - ekvádorským šamanem Augustinem Grefou zde:
https://www.casopis-sifra.cz/rozhovor-ekvadorskym-samanem-augustinem-grefou-muzeme-lidem-rict-jen-jsou-pripraveni-jinak-by-si-mysleli-ze-sileni/

3/10:
CZ turné začíná a v neděli začíná SK turné :) do toho dokončuji svoji novou knihu "Moudrost pokojného bojovníka Světla" - těšte se :)

29/8:
Dnešní 2 rozhovory se mnou:

Rádio Svobodný vysílač CZ 29.8.2017:
http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-08-29-milos-matula-maysky-odkaz-a-transformace-vedomi-2-pokracovani/
+
https://www.flowee.cz/on-air/rozhovory/2060-milos-matula-poutnik-po-ceste-svetla

18/8:
Nejnovější rozhovor se mnou o nadcházející cestě do Egypta: https://www.casopis-sifra.cz/rozhovor-vydejte-se-milosem-matulou-cakrach-egypta/

11/8:
Můj nový článek o Egyptě zde: https://www.flowee.cz/life/cestovani/2352-milos-matula-vsechny-cakry-egypta

24/7:
Nový rozhovor se mnou zde:
https://www.flowee.cz/on-air/rozhovory/2061-prvni-silny-impuls-prisel-behem-spoluprace-s-barbrou-streisandovou-rika-duchovni-ucitel-milos-matula17/7:
S hlubokým smutkem oznamuji, že nás opustila výtečná umělkyně, báječnej člověk a moje dobrá kamarádka: sólistka opery ND v Praze Eva Děpoltová, která mi mj. křtila mé meditační cd Meditace


Starší záznamy se mi bohužel smazaly :(
12/10

Závěrečným rozlučkovým víkendem se s přáteli a pořadateli rozloučil aztécký šaman Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem a nechyběl jsem ani já (a Meduňka! :)Strávil jsem s nimi spolu s pořadateli Zdeňkem Ordeltem a děvčaty z Nebezemě téměř tři víkendy a je mi docela líto, že již dnes, po dvouměsíčním působení v ČR, odlětěli. Měl jsme tu možnost zažít aztécký tanec, ceremonie, léčebný aztécký temazcal a dozvědělt se spousty zajímavých informací ze světa dnešních i dávných Aztéků. Pořídil jsem i množství nádherných fotografií a těště se na rozhovor s Xolotlem a Tecciztemocem pravděpodobně již v lednové Meduňce č.1/2010, která vyjde koncem prosince a reportáž z jejich pobytu v ČR včetně informací o aztéckém tanci, obřadech a léčebném temazcalu: jak se staví a hlavně: jak se dá prožít (cca na jaře 2010). Sledujte rubriku Meďuňka na těchto stránkách.

3/9

Tak jsem opět v Praze a již jsem se stačil zúčastnit na pozvání Nebezemě večera s aztéckým šamanem Xolotlem, který přijel do ČR vyučovat posvátný aztécký tanec. Dole najdete fotku z divadla Čertovka v Praze a těšte se na stránkách Meduňky na reportáž z Xolotlových aktivit a na rozhovor s ním :)

18/8

Momentálně pracuji na velkém rozhovoru s kamarádem Filipem Říhou na téma "Léčení živou stravou". Naše společná fotka je níže :)

9/8

Právě jsem dokončil rozhovor s terapeutkou a šéfkou celostátní sítě RC Harmonie Maruškou Zítkovou. Společně jsme se sešli znovu, kdy jsem podstoupil úžasnou indickou masáž hlavy Champi od terapeutky Darji Kopalové - viz náš společný snímek níže- S paní Darjou rovněž připravuji rozhovor, a to nejen o masážích Champi...těšte se :)

Aztécký tanec s Xolotlem a Tecciztemocem na Skalce u Doks
Aztécký tanec s Xolotlem a Tecciztemocem na Skalce u Doks
Xolotl s Tecciztemocem během ceremonie
Xolotl s Tecciztemocem během ceremonie
Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem v divadle Čertovka
Xolotl se svým pomocníkem Tecciztemocem v divadle Čertovka
Zdeněk-Xolotl-já-Tecciztemoc
Zdeněk-Xolotl-já-Tecciztemoc
Darja Kopalová, já a Maruška Zítková
Darja Kopalová, já a Maruška Zítková
Filip a já
Filip a já
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one